2023 TYT-AYT-KPSS-Hakimlik İslamiyet Öncesi Türk Tarihi

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

2023 tyt-ayt-kpss-Hakimlik Sınavı İslamiyet öncesi Türk tarihi

Açıklama

İyi günler sevgili arkadaşlar ben Soner Ardıç.

Bu kursu 2023 yılında düzenlenecek olan KPSS-TYT-AYT (YKS) ve Hakimlik sınavlarına girecek öğrencilerimizin faydalanması için hazırladım.

.ÖSYM’nin TYT sınavında tarihten 5 soru gelmektedir ve son yıllarda özellikle onca ünite arasından 1 sorunun bu üniteden seçilmesi bu sınava girecek arkadaşlarımız bu üniteyi önemsemesini gerektirir. Kursumuzda ÖSYM’nin düzenlemiş olduğu sınavların vazgeçilmez ünitesi olan İslamiyet Öncesi Türk Tarihini sizlere konu anlatımı olarak kendi kitabımdan faydalanarak aktardım.

Konu anlatımım sırasında sizlere ÖSYM’nin ünite ile ilgili daha önce sormuş olduğu soru örneklerine yer vermeye ve bu yıl sorulması muhtemel bilgilere sizleri yönlendirmeye özen gösterdim. Kitabımızın kursumuzda da fark edeceğiniz üzere renkli ve özenle hazırlanmış bir konu anlatımı içeriğine sahip olması öğreniminizi kolaylaştıracaktır.

Kursumu ücretsiz içerik olarak sayfama yüklediğim için süre sınırımız var ve bundan dolayı kısa bir eğitim oldu. faydalanmanız ve beğenmenizi umuyorum. Bana sormak istediğiniz ya da aklına takılan herhangi bir şey olursa mesaj kutusunu kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

Ya da diğer bir seçenek olarak İnstagram kullan arkadaşlarımız Soner Ardıç Tarih yazarak oradan da mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz.

Ayrıca KPSS TYT AYT için hazırlamış olduğum diğer kurslarımın içeriklerine ve ilgili olduklarınıza sayfamdan ulaşabilirsiniz.

2023 KPSS Güncel Bilgiler

420 Soru ile TYT AYT Tarih

400 Soru ile KPSS Tarih

500 Soru Cevap TYT AYT Tarih

Değerli arkadaşlar bu zorlu sürecinizde sizlere şimdiden başarılar diliyorum sağlıkla kalın hoşça kalın 🙂

Bu kurs kimler için uygun:

  • KPSS TYT AYT Sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz için hazırlanmış bir içeriktir.

Daha fazla gösterGizle

Top Class Study
Logo