Excel Hızlı Eğitim Seti

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Excel Eğitimini 1’er dakikalık videolarla net, anlaşılır ve hızlı biçimde alın.

Açıklama

Bu kursu, Eğitim verdiğim birçok kurumsal şirketteki öğrencilerimden gelen; “Hocam sen neden Udemy’de yoksun? Tecrübelerinizden herkes faydalanmalı” sözleri ile oluşturdum.

Gereksiz, sıkıcı bilgilerle sizi yormadan, tamamen konuya ve bilgiye odaklı bir kurs oluşturmaya gayret ettim, etmeye de devam edeceğim. Zamanla 20 yıllık tüm Excel tecrübemi sizlere aktarıyor olacağım.

Excel ile ilgili birçok kursta ve eğitim setlerinde çok fazla gereksiz zaman kaybı olduğunu gözlemliyorum. Genellikle videoların süreleri uzun fakat o videolardan alınan verim maalesef aynı oranda olmuyor. Anlatılan konulardaki bazı ciddi hataları maalesef öğrenmek isteyen kişiler göremiyor ve bu işi en baştan yanlış öğreniyorlar. Bu kursta gereksiz ve yanlış bilgilere yer yok!

Bu kursumuz, 1’er dakikalık kısa videolarla Excel‘deki tüm özellik, formül, ipucu ve kısayolları kolayca öğretebilmek adına hazırlandı.

Bildiğiniz ve her zaman söylediğiniz gibi; Excel derya deniz. Sonu olmayan bir eğitim macerasına hep birlikte dalış yapalım istiyorum. Şu an ilk etapta sizin için 100 video hazırladım fakat bu sayı elbette ki artarak devam edecek. Office 365 ‘e özel yeni fonksiyonlar, güncel bilgileri de fırsat buldukça müfredata ekliyor olacağım ve tüm güncel bilgileri hep birlikte takip ediyor olacağız. Bu bilgileri duyuru yoluyla bildirimler kısmında ya da e-postanıza gelecek mail yoluyla inceleyebilir ve videoları izleyebilirsiniz. Umuyorum faydalı içerikler olmuştur.

Herkese keyifli seyirler diliyorum.

Bu kurs kimler için uygun:

  • Excel’i öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyen herkes
  • Formüllere ve Özelliklere hâkim olmak isteyenler
  • Excel’de gereksiz yere çok fazla vakit harcayanlar
  • Kariyerinde yükselmek isteyenler
  • Yeni işe girecek olanlar

Daha fazla gösterGizle

Top Class Study
Logo