Jak stworzyć stronę na FB i prowadzić fanpage na Facebooku

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Kurs o prowadzeniu fanpage, który uczy jak założyć, prowadzić i rozwijać na FB stronę dla firmy / instytucji / artysty.

Opis

Chcesz wiedzieć, jak stworzyć stronę na FB? Jak prowadzić fanpage na Facebooku? Jak dalej rozwijać fanpage i zadbać o jego skuteczny marketing by pozyskiwać wielu fanów / obserwujących (korzystając z wielu metod darmowych i kilku płatnych)? Jeśli tak, to dołącz do tego kursu na temat prowadzenia fanpage’a.

Poprzez to szkolenie stworzysz stronę na Facebooku (na komputerze i telefonie), poprawnie skonfigurujesz fanpage i będziesz nim dobrze zarządzać. Wszystko po to, aby skutecznie promować swój biznes w social media. I zobaczysz również, jak uzyskiwać dobre wyniki bez ponoszenia kosztów na reklamy. Wszystko poprzez odpowiednie prowadzenie fanpage’a na FB.

Facebook pozwala na skuteczne promowanie swojej działalności, a fanpage to dobra wizytówka każdej firmy, instytucji czy osoby. Nie ma znaczenia, w jakiej branży działasz. Od A do Z poznasz możliwości fanpage’a, jego prowadzenia, przygotowywania skutecznych postów i utrzymywania dobrych relacji z obserwującymi. Wykorzystaj ten marketing mediów społecznościowych aby rozwinąć swój biznes i zarabiać więcej.

W kursie o prowadzeniu fanpage’a dowiesz się:

 • jak założyć fanpage na fb
 • jak prowadzić fanpage
 • jak skonfigurować fanpage, aby okazał się bardziej atrakcyjny
 • jak dodać różne zakładki na fanpage’u (np. usługi, filmy, sklep) i zadbać o ich dobre ustawienie
 • jak tworzyć materiały do fanpage’a (np. zdjęcie profilowe, zdjęcie w tle, zdjęcia do postów, filmy, tekst, emotikony itp.)
 • jak zaplanować publikację postów
 • jak legalnie prowadzić fanpage na Facebooku
 • itp.

Poprzez ten kurs zwiększysz rozpoznawalność swojej marki i biznesu w Internecie. A nawet zarabiaj przez Internet, tworząc innym stronę na FB (czy nawet dalej dbając o jej prowadzenie i rozwijanie. Za stworzenie 1 strony na Facebooku pewne firmy czy freelancerzy zarabiają od 100-500 zł). Ty zadecydujesz, jak wykorzystasz wiedzę i umiejętności zdobyte po tym kursie.

Twój instruktor od prowadzenia fanpage’a

Od 2008 roku zajmuje się marketingiem mediów społecznościowych (w tym także marketingiem na Facebooku). Widziałem już wiele przemian na FB i dokładnie wiem, jak należy tam prowadzić swój fanpage, aby mógł uzyskiwać jak najlepsze wyniki. Od 2016 roku stworzyłem markę CopywriterExpert, która zapewnia klientom promocję ich firm w Internecie, także poprzez marketing na FB. Regularnie w ten sposób promujemy firmy lokalne i krajowe. Posiadam jeszcze fanpage związany z marką JakSieRozwijac, który uzyskał już ponad 11 tysięcy obserwujących. Nie jestem więc przypadkowym instruktorem. Chętnie podzielę się z Tobą cennym doświadczeniem i praktycznymi przykładami. Dzięki temu po tym kursie i Ty stworzysz stronę na FB, zadbasz o jej skuteczny marketing, tak by rozwijać fanpage i uzyskiwać coraz to nowych i lepszych obserwujących.

Wsparcie i kontakty

Do tego kursu zawsze masz dostęp, także do nowych materiałów, które będą się pojawiać. I zawsze możesz uzyskać pomoc prowadzącego, poprzez wysłanie mu pewnych pytań, na które zawsze chętnie Ci odpowiem. To nie wszystko, ponieważ korzystasz jeszcze ze wsparcia innych uczestników (masz dostęp do ich przeróżnych pytań i moich odpowiedzi). Dzięki temu wzajemnie się motywujemy i radzimy.

Nowa wiedzy i certyfikat

Po zakończeniu tego szkolenia otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności (marketing na Facebooku). Możesz go wykorzystać w swoim CV. Ale najważniejsze jest to, że zdobytą wiedzę od razu wprowadzasz w życie. Powodzenia więc Ci życzę, aby stworzyć kolejne strony na FB i zadbać o ich właściwe prowadzenie (tak, by rozwinąć fanpage na Facebooku).

Jak stworzyć stronę na FB

By stworzyć stronę na FB potrzebujemy posiadać własne konto na Facebooku (może być to konto prywatne, które nie będzie widoczne dla innych). Dzięki temu założenie fanpage’a zajmie nam kilka chwil. Oczywiście można założyć stronę na FB dla firmy, instytucji, artysty itp. Możliwe jest stworzenie strony na FB na telefonie i komputerze (i te dwa sposoby poznasz w tym kursie). Podczas tworzenia fanpage podaje się najważniejsze informacje na jego temat (tytuł, opis, lokalizacja jeśli jest itp.), zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle (w kursie zobaczysz, jak przygotować te zdjęcia i je odpowiednio przesłać). Ale stworzenie strony na FB to dopiero początek…

Jak prowadzić fanpage

Gdy już posiadamy stronę na Facebooku, to dobrze zadbać o jej dalsze prowadzenie. Z czym jest to związane? Warto pozyskać pierwszych obserwujących. Możemy zaprosić znajomych, aby polubili naszą stronę na FB. I wykorzystać wiele innych darmowych sposobów na promocję fanpage’a. Poza tym od początku planujemy publikację postów na takim fanpage’u (posty tekstowe, w postaci zdjęć i materiałów wideo). Wchodzimy w interakcję z obserwującymi, więc gdy pozostawiają pewne komentarze, to od razu staramy się odpowiadać. A jeśli trzeba coś dodatkowo ustawić, to również działamy w tym kierunku.

Facebook Marketing czyli jak rozwinąć fanpage

Chcesz, by fanpage uzyskał nowych obserwujących, na przykład 1000, 10 tysięcy bądź jeszcze więcej. I mówimy tutaj o dobrych obserwujących, którzy interesują się tematyką fanpage’a i wchodzą w interakcje ze względu na publikowane posty. Wymaga to cierpliwości, ale w kursie otrzymasz wskazówki dzięki którym zdobycie pierwszych 100 obserwujących powinno zająć Ci jedynie kilka dni. A następnie zobaczysz, jak promować swój fanpage w grupach na facebooku czy w wielu innych miejscach. Tak, by ta promocja i prowadzenie fanpage regularnie przynosiło Ci nowych obserwujących.

Dla kogo jest ten kurs:

 • Właścicieli małych, średnich i dużych firm
 • Aktualnych bądź przyszłych właścicieli fanpage’a (strony na Facebooku)
 • Osób, które chcą skutecznie prowadzić fanpage’a na Facebooku
 • Osób, które chcą skutecznie promować swój biznes na FB
 • Aktualnych i przyszłych specjalistów od marketingu, reklamy itp.

Pokaż więcejPokaż mniej

Top Class Study
Logo