İnancın Gücü

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Potansiyelinizi keşfedin

Açıklama

İnanç, insanın doğru olarak kabul ettiği bir fikirdir.

Bir kişi inancını matematik gibi kesinliklere, olasılıklara veya ruhsal konulara dayandırabilir.

İnanç bir kişinin kendi deneyimlerinden veya deneylerinden,din gibi kültürel ve toplumsal normların kabulünden ,eğitimciler ve danışmanlar gibi diğer insanların söylediklerinden kaynaklanabilir.

Her insan kendine göre bu tip kaynaklardan gelen bilgileri değerlendirir ve inancını belirlemek için sağlam nedenler veya kanıtlar arar.

En yüksek özlemlerimize ulaşma ve zaferi tatma yeteneği iki şeye bağlıdır: inanç ve eylem. İnanç temeldir ve nihai sonuca götüren eylemleri belirleyen düşüncelerimizi şekillendirir.

İnancın Gücü en yüksek performansı gösterebilmemiz için gerekli olan en önemli girdidir, hayatta her alanda başarıya ulaşmak için kritik bir faktördür: spor, iş, okul, ilişkiler kısaca her şey inançlarımızdan etkilenir.

İnandığımız şey, yaptığımız şeyi yönlendirir ve yaptığımız şey, neyi başaracağımızı belirler. İnancımız güçlü olduğunda, daha akıllı, daha iyi ve daha dirençli oluruz.

İnançlarımız bizi ya güçlendirir ya da sınırlar. Güçlendirici inançlar performansı yükseltir; Sınırlayıcı inançlar performansı düşürür. Bu kural, özellikle baskı altındayken veya zor durumlarda geçerlidir. İyi haber şu ki, inançlarımızı biz seçeriz.

İnanç,işler zorlaştığında “yapacağım” diyebilmektir, “İşi yapacağım” diyen zihniyettir,ne kadar zor olursa olsun, meydan okuma ne kadar büyük olursa olsun, ne gerekiyorsa yapacağını söylemektir.

Zor durumlar baş gösterdiğinde, inanç gücünü kararlılığımızı sürdürmemizi sağlayarak gösterir ve irademizi güçlendirir,kırılmamızı önler,bize dayanma gücü verir.

İnanç her şeyi ateşler ve harekete geçirir,bilmelisiniz ki yetenek ve eğitim yeterli değildir ve en yüksek performans seviyeleri, en derin inanç seviyelerini gerektirir.

Hepimizin şiddetle ona ihtiyacı var.

Bu kursta, bizi olmak istediğimiz yere götürme gücüne sahip bu büyük ruhsal yeteneği kullanmanın ve geliştirmenin yollarını anlatmayı amaçlıyorum ve uzun yıllar boyunca araştırarak ve yaşayarak öğrendiklerimi sizlerle paylaşıyorum. Umarım beğenir ve yararlanırsınız.

Bu kurs kimler için uygun:

  • İnancın gücü ve yaşamımızdaki rolü hakkında bilmeniz gereken nedir?

Daha fazla gösterGizle

Top Class Study
Logo