Kapsamlı İnsan Kişiliği Kursu

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Kapsamlı İnsan Kişiliği Dersleri

Açıklama

Bu kurs, insan kişiliğinin ne demek olduğu ve kişilik yapıları ile ilgili akademik ama ağır konuları içermeyen birçok dersin kombine bir şekilde sunumudur. Değişik öğretmenlerden, güzel ve hayatınızın her anında ve her yerde karşılaştığınız bilgilerden oluşan dersler, kendinizi ve insanları daha iyi tanımanıza ve değerlendirmenize yardımcı olacak. Bu kurstaki alacağınız bilgiler, kendinize ve insanlara bakış açınızı, olması gereken yönde değiştirecek.

İnsanları daha iyi anlamanıza, daha sağlam dostluklar ve ilişkiler geliştirmenize ve artık daha az yanılmanıza bu kurs destek olacak. Alacağınız bilgiler, tamamıyla her an hayatta yaşadığınız ve bazen anlamlandıramadığınız bilgilerdir. Artık, hangi kişilik ya da yapısının ne anlama geldiğini anlayacaksınız. Bu kurs, kendinizi bile daha iyi tanımanızı sağlayacak.

Bu kursun psikoloji bilimi bir yana, hayatta sosyal yaşantının içerisinde olmazsa olmaz bilgiler olduğunun kanaatini siz vereceksiniz.

Bu kurs, her an kendinizi ve ilişkilerinizi daha iyi anlayabileceğiniz doğru ve birçok bilim insanı tarafından onaylanmış, olağan örneklerle de süslenmiş, akıcı ve anlaşılır anlatımlarıyla akademisyen öğretmenlerinizden eşsiz bilgileri size değeri ölçülmez bir şekilde sunmaktadır.

Bu kurstaki bilgilerle artık dünyaya, hayata, hayatı anlamlandırmaya, insanların hani durumda nasıl ve niye tepki verdiğini çözmeye başlayacaksınız. Zira alacağınız bilgiler, öğretmenlerinizin size zaten yaşadığınız örnek olaylarla birlikte açıklamalarıyla artık referanslarınızda pekişecek.

Bu kurs, psikoloji bilimi ile ilgilenin ya da ilgilenmeyin, hayatta yaşadığınız sürece, Kant’ın o olmazsa olmaz “sevecek bir insan, bir iş ve umutla bekleyeceğiniz bir şey” üçlüsü içerisinde, sevecek insan ve öncesinde sizi size anlatacak değerli bilgilerle dolu.

Bu kursta sunulan bilgiler sürekli güncellenmektedir. Alacağınız Udemy sertifikasının size hayatınızda ve kariyerinizde, kendinizi geliştirmesinin yanında çok fırsatlar sunacağını biliyoruz. Bu kurstaki bilgilerin öğretmenleriniz, akademisyenlerimiz ve uzman teknik ekibimizce sürekli olarak eklenerek derslerin arttırılması, sık aralıklarla kursunuzu kontrol etmenizi gerektirir. Ömür boyu ulaşımız olan bu kurs, bu sayede size daha güncel ve farklı yaklaşımdaki bilgileri sunmaya devam edecektir.

Bu kurs kimler için uygun:

  • Bu kurs, insan kişiliği ile ilgili bir şeyler merak eden ve öğrenmek isteyen herkes için uygundur.

Daha fazla gösterGizle

Top Class Study
Logo