Sınav Kazandıran Aile İçi İletişim Eğitimi

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Barış Balcı ve Leyla Balcı eşliğinde; Türkiye Derecesi yapan öğrenciler ve 20 yıllık deneyimle Sınav Sürecini yönetin!

Açıklama

Değerli Veliler

Hepinize içten sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

Bu yazıyı okuduğunuza göre, çocuğunuzun bir sınav senesinde olduğunu ya da ailecek verimli bir eğitim öğretim hayatı inşa etmek istediğinizi tahmin ediyoruz.

21. Yüzyıl; çok büyük değişimlerin bir arada yaşandığı; fırsatlar olduğu kadar, dikkati dağıtan çeşitli argümanların da çok olduğu bir yaşam sunuyor. Özellikle son yıllarda öğrencilerin ve sınav adaylarının online içeriklerle iç içe bir günlük rutine sahip olduğunu biliyorsunuz.

LGS ve YKS’ye hazırlanan öğrenciler için Stres ve Kaygı bir hayli yüksek olabiliyor. 1 yıl boyunca, başarılı bir sınav sonucu elde etmek için aile bireylerinin her birisi yeni bir rutine geçiyor.

Bu süreçte en değerli hazineniz olan, çocuğunuz, kendi performansını artırmak ve netlerini yükseltmek için sizin desteğinize fazlasıyla ihtiyaç duyabilir. Bu noktada her anne ve baba çocuğunun iyiliği, başarı ve mutluluğu için elinden geleni yapıyor.

Tabii ki, anne-baba olmak; yaşam boyu öğrenmeyi gerektiren ve hiç bitmeyen bir okul diyebiliriz.

20 yılı aşkın süredir binlerce öğrenciyle çalışma fırsatı yakaladık. Bu süreçte 5 öğrencimiz LGS’de tüm soruları doğru cevaplayarak; Türkiye derecesi elde etti.

Zaman zaman, aileler tarafından doğru zannedilen hatalı davranışların, sürece ve öğrenciye negatif yansımaları olduğunu da gözlemledik.

Bu zaman içerisinde birçok ailenin süreci yönetme konusunda desteğe ihtiyaç duyduğunu fark ettik. Zaman zaman, aileler tarafından doğru zannedilen hatalı davranışların, sürece ve öğrenciye negatif yansımaları olduğunu da gözlemledik.

Bunun yanında sınava hazırlanan oğlumuz da, aktif olarak bu süreci deneyimlememize katkı sunuyor 🙂

Bu eğitimle beraber, ailenizin henüz keşfedilmemiş güzelliklerine adım atabilirsiniz.

Sınav senesi başta olmak üzere, her yaş grubundan anne ve baba için hayatınızı kolaylaştıracak teknikler ve bilgiler paylaşıyor olacağız.

Şimdi, ihtiyaç duyduğunuz rehberliğe, kolayca bir şekilde erişebilirsiniz.

Amacımız; başarı ve mutluluğunuza değer katan paylaşımlar aracılığıyla; bu seneyi, daha neşeli ve verimli bir şekilde yönetebilmenize katkı sunmaktır.

Amacımız; başarı ve mutluluğunuza değer katan paylaşımlar aracılığıyla; zor zamanları, daha neşeli ve verimli bir şekilde yönetebilmenize katkı sunmaktır.

Dilerim, harcadığınız zaman ve emeğin karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Leyla BALCI & BarışBALCI

Bu kurs kimler için uygun:

  • Anne ve Babalar
  • Çocuğu Sınava Hazırlanan Anne ve Babalar

Daha fazla gösterGizle

Top Class Study
Logo