Obsługa Komputera i Internetu – Kurs Komputerowy od Podstaw

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Podstawy obsługi komputera i Internetu dla początkujących, seniora i dzieci. Obsługa systemu Windows 10 i MacOS!

Opis

Czy zdarzyło Ci się kiedyś czuć zagubienie wśród szybko zmieniającej się technologii? Czy zawsze chciałeś/łaś nauczyć się korzystać z komputera i Internetu, ale nie miałeś/łaś okazji? To idealny moment, by dołączyć do naszego kursu o obsłudze komputera i Internetu! Poznasz podstawowe funkcje i narzędzia, które pomogą Ci w codziennym życiu, a także zdobędziesz umiejętności, które są dziś niezbędne w pracy i biznesie. Nie trać czasu i dołącz do naszej społeczności cyfrowych biegłych!

To szkolenie online to świetna alternatywa dla stacjonarnych szkoleń z obsługi komputera i Internetu. Jako osoba starsza bądź młoda czy w średnim wieku, opanujesz ten kurs od A do Z. Obsługa komputera i Internetu już niedługo będzie dla Ciebie bardzo prosta. Zobacz, jak wiele może dać Ci udział w tym kursie!

Za pomocą tego kursu komputerowego będziesz w stanie:

 • poprawnie włączyć / wyłączyć komputer
 • wprowadzić odpowiednie ustawienia na komputerze
 • poznać najważniejsze parametry komputera / laptopa
 • poznać system Windows 10 i dobrze z niego korzystać
 • poznać system MacOS i dobrze z niego korzystać
 • zadbać o bezpieczeństwo swojego komputera
 • poprawnie korzystać z internetu i dodatkowych urządzeń(drukarka, aparat, router, telefon itp.).
 • dobrze korzystać z różnych programów firmy Google, ZOOM czy wielu innych
 • zadbać o regularną konserwację i rozwiązywanie różnych problemów na komputerze
 • poznać współczesne typy komputerów
 • kupić idealny komputer / laptop i wiele innych urządzeń komputerowych

Obsługa komputera i Internetu

W ramach tego kursu komputerowego od początku dowiadujesz się: jak uruchomić i ustawić komputer, jak w podstawowy sposób korzystać z komputera i Internetu, jak korzystać z popularnych aplikacji i narzędzi na komputerze. Poza tym poznasz podstawowe informacje na temat konstrukcji komputera, jego najważniejszych części i uczysz się, co wziąć pod uwagę, aby zakupić dobry komputer.

Obsługa komputera i Internetu – narzędzia Google, Apple i Microsoft

Warto poznawać narzędzia firmy Google, które ułatwiają korzystanie z komputera i Internetu. W kursie komputerowym od podstaw dowiadujesz się, jak działa: wyszukiwarka Google, wyszukiwarka Google Maps, Dysk Google, Poczta Gmail, Kalendarz Google, Zdjęcia Google i podobne narzędzia czy aplikacje.

W kursie poznasz jeszcze wiele popularnych i cennych narzędzi firmy Apple i Microsoft.

Kurs komputerowy wyjaśni Ci też:

 • praktyczne zastosowanie narzędzi do wideokonferencji(ZOOM, Skype i Google Meet)
 • jak podłączyć różnych urządzenia do komputera
 • jak dokonywać bezpiecznych zakupów w Internecie i jak tam coś sprzedać
 • jak korzystać z muzyki, filmów i zdjęć dostępnych Internecie
 • zastosowanie różnych komputerów i części komputerowych
 • na czym jeszcze opiera się obsługa komputera i Internetu

Wsparcie i kontakty

Podczas kursu możesz liczyć na wsparcie prowadzącego. Możesz mu zadawać pytania, propozycje nowych materiałów itp. W ramach kursu korzystasz także ze wsparcia innych uczestników zadających różne pytania do konkretnych lekcji(masz dostęp do moich odpowiedzi na te pytania). W ten sposób wzajemnie się motywujemy i radzimy.

Nowa wiedzy i certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności. I pamiętaj, że zawsze masz stały dostęp do wszystkich materiałów w tym kursie online i jego wszelkich aktualizacji.

Moje doświadczenie z komputerami i Internetem

Z komputera i internetu korzystam już od 2002 roku. Już jako dziecko uwielbiałem korzystać z komputera, różnych gier, programów i Internetu. Z chęcią i zaangażowaniem poznawałem nowe możliwości. Na początku dotyczyło to tradycyjnych komputerów PC, a następnie laptopów i innych urządzeń. Od wielu lat korzystałem z komputerów z systemem Windows, a zarazem iOS. Aktualnie mam kilka komputerów i na jednym z nich korzystam dalej z Windows 10, a na iMac z systemu iOS. To sprawia, że przez cały czas jestem na bieżąco z tymi dwoma systemami operacyjnymi.

Od 2008 roku jestem specjalistą SEO, projektantem stron WWW w technologii WordPress. Od 2016 roku działam również jako właściciel CopywriterExpert, gdzie regularnie dbamy o tworzenie stron WWW i promocję biznesów naszych klientów. Na bieżąco poznaje nowinki w świecie IT.

Znam się bardzo dobrze na komputerach i bezpiecznym korzystaniu z Internetu. Pomyślałem jednak, że nie każdy wie, jak poprawnie obsługiwać komputer. W tym celu stworzyłem bardzo dokładny kurs komputerowy, dla początkujących, od podstaw. Dzięki temu w kursie tym łatwo Ci będzie przejść wszystkie wykłady, dobrze je zrozumieć i wykorzystać zdobywaną wiedzę w praktyce.

Dołącz do kursu o obsłudze komputera i Internetu!

Nie czekaj dłużej i dołącz już dziś do naszego kursu o obsłudze komputera i Internetu! Zdobądź niezbędne umiejętności i wiedzę, która pozwoli na skuteczne korzystanie z nowoczesnych technologii. Otwórz się na świat informacji i możliwości, jakie daje Internet i zwiększ swoją produktywność, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy czy w domu. Nie trać szansy na rozwój swojej cyfrowej biegłości i zapisz się już dziś!

Dla kogo jest ten kurs:

 • Nowicjuszy komputerowych
 • Osób, które chcą używać komputer i Internet na co dzień
 • Osób, które chcą opanować kurs komputerowy i kupić komputer sobie bądź komuś
 • Seniorów, dzieci i rodziców, którzy chcą opanować obsługę komputera i Internetu
 • Dla każdego, kto chce poznać komputer oraz system Windows i iOS,

Pokaż więcejPokaż mniej

Top Class Study
Logo