Revit Mass Kursu Başlangıç Seviyesi

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Revit ile Kutleleri rahatlıkla oluşturun

Açıklama

Autodesk® Revit® massing, ister bir binanın kavramsal düzeyinde, ister mobilyaların ayrıntı düzeyinde inceltilmesinde, isterse tüm bir masterplan üzerinde çalışın, her ölçekte çalışan kütleler oluşturmak için güçlü bir araçtır.

Bu kurs, Revit kurslarımın serisinin ilk kursudur. Benden öğrenci arkadaşlarıma ve genç meslektaşlarıma hediye olsun. Görüşleriniz çok değerli, bana bildirirseniz çok sevinirim.

İçerik 7 dersten oluşup süresi yaklaşık 50 dakikadır

Bu kısa kurs benden tüm öğrenci arkadaşlarıma hediye olsun 🙂

Email Listeme kayıt olun

Yeni içerikler size ulaşması için Emailinizi yazabilirsiniz. Emailinizi yazdığınızda reklamlar ve kampanyalara ulaşmış olacaksınız.

Instagram Sayfamı takip ederek yeni içeriklerime ulaşabilirsiniz

Autodesk® Revit® massing is a powerful tool for creating working masses at any scale, whether you’re working at the conceptual level of a building, refining furniture, or working on an entire masterplan.
Masses are a particular category in Revit. It is independent from other categories from objects, and usually is a hidden category By default in views. Although mass objects are three-dimensional, they do not have a constructive sense as other categories have. They are just geometry.

Massing refers to the structure in three dimensions (form), not just its outline from a single perspective (shape). Massing influences the sense of space which the building encloses, and helps to define both the interior space and the exterior shape of the building

Bu kurs kimler için uygun:

  • Mimarlık Öğrencileri ve Mimarlar

Daha fazla gösterGizle

Top Class Study
Logo