Midjourney: Yapay Zeka Destekli Dijital Sanatın Keşfi A-Z™

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Midjourney’nin Büyülü Dünyasında Yapay Zeka ve Sanatın Dansı: Yaratıcılığı Sınırların Ötesine Taşıyın!

Açıklama

Bu eğitimde, Midjourney aracılığıyla yapay zekanın yaratıcılık potansiyelini keşfedeceksiniz. Aynı zamanda da Midjourney’nin işleyişini ve özelliklerini öğrenecek, onunla birlikte çalışarak benzersiz ve ilgi çekici sanat eserleri tasarlayacaksınız. Ayrıca, Midjourney’nin endüstriyel uygulamalarına da dair örnekler ve fikirler sunulacak ve kurs sonunda, kendi başınıza yapay zeka destekli sanat ve tasarım projeleri oluşturabileceksiniz. Kurs boyunca öğreneceğiniz beceriler arasında, Midjourney’nin girdi ve çıktı formatlarının anlaşılması, Midjourney’nin özelliklerinin ve işlevlerinin kullanımı, Midjourney ile birlikte çalışarak görsel sanat eserleri oluşturma, Midjourney’nin endüstriyel uygulamalarının keşfi ve daha fazlası yer almaktadır. Potansiyelinizi keşfetmek ve ilginç ve ilgi çekici sanat eserleri tasarlamak için bu eğitim tam size göre bir eğitim olacaktır. Umarız hazırladığımız bu eğitim sizlere faydalı olur, eğitimde görüşmek üzere!

Midjourney, metinsel açıklamalardan görüntüler oluşturan bir yapay zeka programıdır. Araç, günümüzde beta aşamasındadır. Kullanıcılar Discord bot komutlarını kullanarak Midjourney ile resimler oluştururlar. Görüntü oluşturmak için kullanıcılar ​”/imagine” komutunu kullanır ve bir komut istemi yazar, bot daha sonra dört görüntüden oluşan bir set döndürür. Kullanıcılar daha sonra hangi görüntüleri yükseltmek istediklerini seçebilirler.

Discord, topluluk kurma için tasarlanmış bir anlık mesajlaşma ve dijital dağıtım platformudur. Aralık 2020 tarihi itibarıyla 300 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı ve aylık 140 milyon aktif kullanıcısı vardır. Discord Windows, macOS, Linux, iOS, Android ve Web tarayıcısı üzerinde çalışabilmektedir. Oluşturulan Discord sunucularında yeni ses, metin veya stage kanalları açılabilmektedir. Bu sayede çok fazla üyesi olan sunucularda insanlar farklı kanallarda konuşup tek bir kanala göre daha az yoğunluk sağlayabilmektedirler.

Bu kurs kimler için uygun:

  • Midjourney’i öğrenmek isteyenler
  • Midjourney’i merak edenler
  • Benzersiz tasarımlar yapmak isteyenler
  • Kazanç ve verimliliğini arttırmak isteyenler
  • Yapay zeka alanına ilgi duyanlar

Daha fazla gösterGizle

Top Class Study
Logo