Uygulamarla SQL Server Öğreniyorum : A’dan Z’ye

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

SQL dilini detaylı olarak öğrenmek ve gerçek hayat projelerinde aktif olarak kullanabilmek.

Açıklama

Arkadaşlar herkese merhaba, bu kursta sizlerle beraber veritabanına giriş yapacağız. Her geliştiricinin günümüzde veritabanını çok iyi bilmesi ve aktif olarak kullanabilmesi gerekiyor. Çünkü piyasa da var olan projelerin %90 ‘lık kısmı projesinde veritabanı kullanıyor. Bizlerin de yaptığı projelerin dinamik olması ve piyasaya uyum sağlayabilmesi için kesinlikle öğrenmemiz gerekiyor. Bu kursu sizlere anlatırken hayatında veritabanı kelimesini duymayan bir kişiye anlatır gibi sıfırdan anlatarak ilerledim(C# kursumdan tanıyanlar vardır muhakkak :).

Kursu izlerken anlatılan her konuyu kendiniz kesinlikle pratik yapmayı ve kendi örneklerinizi oluşturmayı unutmayın. Ezber uçuyor , pratik yaptıklarımız bizle kalıyor arkadaşlar. Eğitim içerisinde ekstra Windows Formları ado mimarisini de anlattım.

Neden bu kursu tercih etmeliyim ?

1-Hiçbir bilgisi olmayan kişiye de hitap edebilmesi

2-Windows formlar ve Ado mimarisininde kursun içerisinde yer alması.

3-Eğitimin sonunda geniş veritabanlı otomasyon projesi çıkarılması.

Eğitimin sonunda sizlerle beraber geniş bir veritabanlı otomasyon gerçekleştireceğiz , yapacağımız bu otomasyon konuların oturması ,öğrenilen konuların anlam kazanması piyasa da ihtiyaca uygun proje çıkarmada ve bakış açınızın genişlemesi için çok faydalı olacaktır. Her bir bölümün hakkını vererek kursu tamamlamaya ve her bir bölümü kendi bilgisayarınızda pratikler gerçekleştirmeyi kesinlikle unutmayın.

Eğitimleri izlerken yaşanılan herhangi bir problem , çalışmayan sql sorgusu veya farklı sorunlar için bana udemy’nin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz arkadaşlar.Elimden geldiği kadar zamanında dönüş yapmaya ve sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayım.

İnşallah başka eğitimlerde de görüşmek nasip olur, dualarınızı eksik etmeyin hepinize iyi çalışmalar diliyorum.

Bu kurs kimler için uygun:

  • Veritabanına meraklı ve öğrenmek isteyen
  • Veritabanlı dinamik uygulamalar geliştirmek isteyen

Daha fazla gösterGizle

Top Class Study
Logo