Yangın Eğitmenlerine Özel Örnek Yangın Eğitimi ve Tatbikatı

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Fevzi GÜRSOY – IV. Seviye Yangın Eğitmeni – A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı – Endüstri Mühendisi

Açıklama

Yangın Güvenliği Eğitici Eğitimi aldınız artık bir Yangın Güvenliği Eğitmenisiniz ancak daha önce hiç yangın eğitimi vermediyseniz ya da yangın tatbikatı gerçekleştirmediyseniz bu kursu dikkatlice izlemeniz size birçok açıdan fayda sağalayacaktır.

1. 2. 3. 4. Seviye Eğitmenlerden biri olabilirsiniz teoride öğrendiklerinizi pratiğe dökmediğiniz sürece körelme kaçınılmaz olacaktır. Bilgilerinizi canlı tutmak için sürekli araştırma halinde olmalısınız. Yangın Eğitimi, katılımcıların seviyesine ve zemine göre aynı bilgileri farklı kelimeler kullanarak aktarabilir katılımcıların anlamasını kolaylaştırabilirsiniz.

Farklı Yangın Eğitmenlerini izlemek dinlemek sizlere tecrübe kazandırır her eğitmenin kendi tarzı vardır önemli noktaları katılımcıların anlayacağı şekilde izah etmek öğretme hususunda sizlere fayda sağlayacaktır.

Bu kursta gerçek bir yangın eğitimi ve tatbikatını bir eğitmen gözüyle gözlemleyebilir işlerin nasıl yürüdüğü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

IV. Seviye Yangın Güvenliği Eğitmeni Fevzi GÜRSOY tarafından icra edilen eğitim ve tatbikat IV. Seviye Yangın Güvenliği Eğitmeni Fatih ŞAHİN tarafından analiz edilmiştir.

Kendi eğitim videolarınızın analiz edilmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yangın eğitimlerinin ve tatbikatlarının kalitesinin artması için eğitmenlerin kendilerini geliştirmesi gerekmektedir. Bu kısa ve öz analiz videolarını içeren kursumuzun faydalı olması dileğiyle..

Saygılarımla / Fatih ŞAHİN Fevzi GÜRSOY

4. Seviye Yangın Güvenliği Eğitmeni A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Yüksekte Çalışma Eğitmeni Endüstri Mühendisi

Acil Durum Kriz Yönetimi Eğitmeni 4. Seviye Yangın Güvenliği Eğitmeni

Kapalı ve Kısıtlı Alanda Çalışma Eğitmeni Yüksekte Çalışma Eğitmeni

Hazmat Eğitmeni Kapalı ve Kısıtlı Alanda Çalışma Eğitmeni

Bu kurs kimler için uygun:

  • Yangın Güvenliği Eğitmenlerine

Daha fazla gösterGizle

Top Class Study
Logo