Amazon KDP Self Publishing – jak zacząć zarabiać na KDP?

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Praca w domu i przez Internet dzięki Amazon KDP. Pokażę Ci, ja wydać książkę i produkty low i no content za darmo!

Opis

Wyobraź sobie, że prowadzisz własny biznes polegający na sprzedaży swoich produktów na Amazon . Jego rynek jest ogromny, ponieważ możesz sprzedawać na cały świat. Ale czy to możliwe i proste? TAK! Mogę Cię nauczyć tworzyć i publikować produkty typu low content (kalendarze, kolorowanki, planery itp.), no content (np. zeszyty) a zarazem proste ebooki i książki. Dowiesz się także, jak skutecznie sprzedawać te materiały na Amazon, pozyskując klientów z każdego kraju.

Już 1 ciekawy zeszyt(w linie czy kratkę) z ciekawą okładką, każdego miesiąca sprzedaje się w setkach bądź tysiącach. Dzięki temu ten, który wystawił taki zeszyt na Amazon KDP, zarabia na nim co miesiąc od kilkuset do kilku tysięcy $$ a nawet więcej. Również i Ty możesz dołączyć do grona takich sprzedawców. Pamiętam, jak u mnie prosty zeszyt na terenie USA 1 dnia sprzedał się w kilkuset egzemplarzach(przypuszczam, że zamawiała szkoła 🙂

Amazon KDP co to?

KDP Amazon umożliwia Ci sprzedaż przeróżnych produktów, na przykład low content i no content(możesz je tworzyć samodzielnie, czego uczysz się w kursie; ale produkty te możesz też zamówić jako gotowe szablony i tylko zmieniać do nich okładkę). Dalej możesz tworzyć i wydawać proste ebooki i książki. Istotnie jest to, że nie musisz znać języka angielskiego, aby zarabiać poważne pieniądze na Amazon KDP. Wystarczy czasami skorzystać z translatora Google. Jeśli jednak postanowisz tworzyć własne ebooki czy książki w języku angielskim, to taka umiejętność na pewno się przyda (ale nie zawsze, bo tłumaczenie możesz komuś zlecić, co również wyjaśniam w kursie).

Twoje produkty wystawione na Amazon mogą świetnie się sprzedawać na terenie USA, Wielkiej Brytanii, Europy, Japonii, Australii i do każdego innego miejsca na świecie. Także i w Polsce mają niedługo działać wydawnictwa i wysyłka Amazon, więc również i tutaj będzie to możliwe.

Twój instruktor od Amazon KDP

Od 2019 roku sprzedaję na Amazon. Są to nie tylko produkty low content i no content (np. zeszyty, planery, kalendarze, kolorowanki, gry itp.), ale również proste ebooki i książki napisane w języku angielskim. Dzięki temu każdego miesiąca uzyskuję bardzo ciekawy przychód ze sprzedaży na Amazon. Wiem dokładnie, jak skutecznie publikować produkty na Amazon KDP i zadbać o ich dobrą sprzedaż, także poprzez właściwe narzędzia i ustawienie kampanii reklamowej Amazon Ads. Swoim doświadczeniem chętnie podzielę się z Tobą, dzięki czemu będzie Ci znacznie łatwiej.

W kursie Amazon KDP – jak zacząć – wytłumaczę Ci jak:

 • założyć darmowe konto na Amazon KDP
 • ustawić konto, płatności i kwestie podatkowe
 • dodać pierwszy produkt na Amazon KDP nawet w ciągu 1 godziny
 • poprawnie stworzyć i ustawić swój produkt na Amazon KDP(tytuł, opis, kategorie itp.)
 • publikować nowe produkty coraz szybciej
 • zwiększać sprzedaż swoich produktów na Amazon KDP
 • wykorzystać kampanie reklamowe Amazon Ads
 • korzystać z przydatnych narzędzi i programów

W kursie tym gratis otrzymasz dostęp do promocyjnych cen na różne programy pomocne w Amazon KDP (np. -50% na Helium 10), dostęp do gotowych szablonów (zeszytów, planerów). Dzięki temu stworzenie i opublikowanie pierwszych i kolejnych produktów na Amazon KDP będzie dla Ciebie bardzo proste. Ale na tym nie poprzestaniemy w kursie. Później zobaczysz, jak i Ty możesz od podstaw stworzyć różne produkty, prostsze i te średniozaawansowane(np. w intuicyjnym i darmowym programie Canva).

Wsparcie i kontakty

Przez cały czas, od momentu zakupu kursu, możesz liczyć na wsparcie prowadzącego(zadawać pytania, propozycje nowych materiałów itp.). W ramach kursu korzystasz także ze wsparcia innych uczestników zadających różne pytania do konkretnych lekcji(Ty otrzymujesz dostęp do odpowiedzi na te pytania). W ten sposób wzajemnie się motywujemy i radzimy. Natomiast sobie nie przeszkadzamy, więc możesz skupić się na wydawaniu i sprzedaży swoich produktów na Amazon KDP.

Nowa wiedzy i certyfikat

Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje nowe umiejętności. I pamiętaj, że zawsze masz stały dostęp do wszystkich materiałów w tym kursie online i jego wszelkich aktualizacji. Gdy więc na Amazon KDP pojawi się coś nowego, nowa funkcja, nowe możliwości, to w kursie zostanie o tym szybko poinformowany. I przekonasz się, jak takie nowości wykorzystać, aby jeszcze lepiej wydawać i sprzedawać produkty na Amazon KDP.

Zarabianie na Amazon KDP

Nurtowały Cię pytania: Jak zarabiać w domu? Jak zarabiać w młodym wieku, jako nastolatek, a może już jako dorosły? Jak zarabiać bez zakładania firmy? Jak pracować zdalnie, w domu czy poza nim(np. nad morzem na plaży czy w górach na szczycie)? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to znaczy, że ten kurs o Amazon KDP będzie dla Ciebie idealny.

PS. W rozwoju pomóc Ci mogą moje pozostałe szkolenia, poza Amazon KDP(np. o Canva, Gimp, Photoshop, SEO, tworzeniu stron WordPress, marketingu, FB ADS itp.). Wiele z nich to bestsellery, więc już tysiące osób przekonało się, że warto do nich dołączyć. Zapraszam i Ciebie!

Dla kogo jest ten kurs:

 • Osób, które chcą poznać i zarabiać na Amazon KDP
 • Osób, które chcą zarabiać online i sprzedawać produkty na cały świat
 • Osób, których interesuje biznes online i zarabianie przez Internet
 • Osób, które chcą zwiększyć swoje dochody
 • Osób w każdym wieku, bez konieczności zakładania firmy

Pokaż więcejPokaż mniej

Top Class Study
Logo