Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie? Praca online

If you don't want to miss any Free Coupon or want to get faster updates kindly join our Telegram Channel 👉 Here 👈.

Zarabianie przez internet dla nieletnich i pełnoletnich. Praca freelancera. Pracuj zdalnie w domu przez Internet!

Opis

Interesuje Cię praca zdalna w domu bądź w podróży? Praca dodatkowa bądź stała, dzięki której bez wkładu własnego i inwestycji, uda Ci się osiągać ciekawe dochody(od kilkuset do kilku tysięcy zł, a nawet więcej)? W takim razie poznaj możliwości, które daje praca freelancera. To idealna praca przez internet dla młodych, nieletnich, jak i studentów i osób pełnoletnich.

Jako freelancer pracujesz zdalnie i zarabiasz realizując różne usługi(jako grafik, programista, copywriter, projektant stron, tłumacz, specjalista od zadań biurowych, specjalista od fotografii i wideo). Dzięki temu dbasz o swoją przyszłość. Nawet, gdy wyjedziesz z kraju, to dalej możesz zarabiać przez Internet!

Twój instruktor od freelancingu, pracy zdalnej i biznesu online

Witaj, mam na imię Szymon. W wieku 17 lat(rok 2007) zacząłem zarabiać na pisaniu tekstów, jako tak zwany copywriter SEO. Najpierw przechodziłem staż w pewnej agencji reklamowej. Później wysilałem się w wielu popularnych serwisach dla copywriterów. Następnie samodzielnie pozyskiwałem klientów, współpracując z nimi na podstawie umów o dzieło i zlecenie bądź wystawiając im faktury jako freelancer(bez firmy). Następnie po blisko 10 latach pracy freelancera, założyłem własną działalność gospodarczą, aby dalej rozwijać swój biznes. W roku 2016 roku stworzyłem markę CopywriterExpert, realizującą różne usługi z zakresu marketingu(SEO, copywritingu i tworzenie stron). I od wielu lat jestem autorem popularnych kursów online, pewne z nich to prawdziwe bestsellery, dzięki którym uczę innych i sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Podczas kursu „Jak zostać freelancerem i pracować zdalnie” dowiesz się:

 • kim dokładnie jest freelancer i jak można nim zostać
 • jak zacząć zarabiać przez Internet
 • gdzie założyć konto freelancera i jak zdobywać pierwszych klientów
 • z których serwisów dla freelancerów korzystać(otrzymasz całą listę i wskazówki)
 • jak wystawiać faktury jako freelancer bez firmy
 • jak pracować przez internet jako młoda osoba, student i osoba dorosła
 • jak zdobywać nowe źródła przychodów
 • BONUS: otrzymasz najlepsze narzędzia pomocne w pracy każdego freelancera
 • BONUS: cenne poradniki w formacie PDF dołączone do wielu wykładów + e-book podsumowujący ten kurs

Jako osoba młoda(13 lat, 14 lat, 15 lat, 16 lat, 17 lat), student i osoba pełnoletnia(nawet gdy uważasz, że to już nie dla Ciebie), możesz pracować jako freelancer. Dzięki temu uzyskujesz wysokie dochody, nie musisz zakładać firmy, ponosisz małe koszty związane z podatkami i rozliczaniem się jako freelancer. W kursie tym dowiadujesz się od A do Z, jak wygląda praca freelancera i jak taką pracę zdalną sobie ułatwić, aby sprawiała przyjemność przez cały czas. Gwarantuję, że jest to możliwe, sam pracuję zdalnie i nie wyobrażam sobie innej opcji.

Jak zarabiać zdalnie? Gotowy serwis dla freelancerów

Nie wiem, czy wiesz, ale istnieje w Polsce specjalny serwis przygotowany dla freelancerów. Dzięki niemu można pozyskiwać zlecenia, a zarazem promować się jako freelancer. Poza tym w serwisie tym freelancerzy mogą zawierać legalne umowy ze swoimi klientami. To sprawia, że całą transakcją zajmuje się ten serwis, jak i opłaceniem wszelkich podatków, a my po prostu zajmujemy się wykonaniem pewnego zadania(pracy, którą otrzymaliśmy). Ten serwis działa od wielu lat i wysila się nie tylko w naszym kraju, ale zrobił także ekspansję na rynki zagraniczne. To sprawia, że jesteśmy w stanie pozyskiwać tam klientów także poza Polską i rozliczać się w innych walutach. Wszystko w pełni bezpieczne, a podczas kursu wyjaśnię Ci, że korzystanie z tego serwisu jest bardzo proste.

Biznes online pomysły

Szukasz pomysłu na siebie, swoją przyszłość, pracę? Skoro tak, to nie powinieneś wahać się zakupić ten kurs. Pomyśl, że już niedługo wykonujesz ciekawą pracę przez internet, zdalnie, w swoim domu czy nawet będąc gdzieś na wakacjach(na plaży jeśli chcesz). A co możesz robić? Tworzyć stron, grafiki, teksty, działać jako programista, tłumacz czy realizować inne usługi. Ty możesz znaleźć pomysł na siebie, a ten kurs freelancera na pewno Ci w tym pomoże!

Czy zarabianie przez internet bez inwestycji jest możliwe?

Tak, jest możliwe i ten kurs pokazujący, jak zarabiać w Internecie dokładnie Ci to udowodni. Jedyna inwestycja to Twój czas i wysiłek związany z przejściem tego szkolenia. Ale wiedz, że jest dużo praktyki, więc od razu poszczególne lekcje będziesz wprowadzał w życie. A to sprawi, że praca freelancera będzie Ci bliższa(i zaczniesz zarabiać online).

Wsparcie i kontakty

W tym kursie freelancera zawsze możesz liczyć na dostęp do wszystkich lekcji, w tym do nowych materiałów(na podstawie aktualizacji). To nie wszystko. Do instruktora masz możliwość kierować pewne pytania, tak by łatwiej było Ci sobie z wszystkim poradzić. Widzisz także pytania innych uczestników tego kursu i odpowiedzi, które im dostarczyłem. To wszystko na pewno sprawi, że opanujesz pracę freelancera i zarabianie przez Internet.

Nowa wiedzy i certyfikat

Poprzez ten kurs poszerzysz swoje horyzonty, a może nawet zmienisz swoją drogę zawodową, uzyskasz pracę dodatkową przez Internet bądź pracę stałą. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. A po ukończeniu tego kursu otrzymasz też certyfikat, który potwierdza Twoje nowe kwalifikacje.

Dla kogo jest ten kurs:

 • Przyszłych i aktualnych freelancerów
 • Przedsiębiorców online i właścicieli firm
 • Copywriterów, blogerów, youtuberów
 • Programistów, grafików, specjalistów od SEO, IT i marketingu
 • Osób szukających pomysłów na szybki i bezpieczny dochód online
 • Osób szukających sposobów na pracę w domu

Pokaż więcejPokaż mniej

Top Class Study
Logo